Apartamentai Palangos centre | Palangos ašis
#
Grįžti

Pajūrio estetika

Apartamentai, sukurti ieškantiems pajūrio gyvenimo dvasios. Jie skirti tau, jei vertini apgalvotą paprastumą, kur funkcionalūs sprendimai susilieja su subtiliais interjero elementais. Šviesios erdvės, lengvos konstrukcijos, natūralus medis bei žemės spalvų paletė leis sukurti lengvą, bet nenuobodžią pajūrio estetiką.

Modernus, aukštos kokybės dizainas su elegantiškomis detalėmis – neįpareigojančiai kurorto laisvės atmosferai.

Šviesos pilni namai

Šviesi ir natūrali interjero spalvų paletė - neužgoš, nevargins ir leis skleistis ryškiems kurorto gyvenimo atspalviams.

Stilinga ir estetiška

Prie natūralių medžiagų ir lengvų konstrukcijų derės jūsų unikalaus gyvenimo detalės, atsiminimai ir akimirkos, kurios atostogų būstą pavers namais.

Funkcionalu

Viskas, ko reikia patogiam gyvenimui.

Ilgaamžiška

Laikui nepavaldūs sprendimai ir kokybiškos medžiagos užtikrins nepabostantį ir nesenstantį interjerą.

Kontaktai

Išskirtinis rudens pasiūlymas - pilna apdaila dovanų. „Palangos ašis“ – unikalus projektas Palangos centre – kviečia pasinaudoti ypatingu pasiūlymu ir įsigyti jau pastatytus apartamentus, o pilną apdailą gauti dovanų. Būstų su tokiu pasiūlymu projekte – vos trys, tad paskubėk ir pasinaudok galimybe turėti savo prabangią atostogų rezidenciją ar investiciją Palangos centro širdyje, vos penkios minutės pėsčiomis iki jūros ir pušynų. 🌲

Pardavimų komanda